Firma Agmar działa na rynku od 23 lat, zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych i wykończeniowych na terenie całego województwa podkarpackiego, siedziba firmy znajduje się w Głogowie Małopolskim, natomiast oddział firmy w Jasionce.. 

Firma jest wiodącym dystrybutorem producentów ceramiki budowlanej, betonu komórkowego, kostki brukowej i stali zbrojeniowej. Przez lata działalności wypracowano wizerunek profesjonalnego dostawcy i  zebrano  grono stałych kontrahentów. Firma Agmar realizuje zamówienia zarówno firm, jak  osób prywatnych. Dzięki współpracy z wiodącymi producentami dokłada starań, by cena i jakość usług spełniała oczekiwania wszystkich klientów.

Rozbudowana baza transportowa, w skład której wchodzą samochody dostawcze i ciężarowe samowyładowcze, pozwala nam zrealizować zamówienie każdej wielkości. Dodatkowo oferujemy możliwość darmowej dostawy zamówionego towaru w odrębie 50 km od siedziby firmy.

Mając na uwadze dobro i satysfakcję naszych klientów stawiamy przede wszystkim na fachową obsługę i wysoką jakość świadczonych usług. Zatrudniamy dobrze wykwalifikowaną kadrę pracowniczą oraz oferujemy dogodne warunki współpracy. Każdy nasz klient może liczyć na odpowiednie doradztwo, korzystne rabaty i pomoc przy wyborze sprawdzonych wykonawców. Staramy się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.